Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Debata na temat: Szkoła współpracy

Szanowni Rodzice,

często zadajemy sobie pytanie co powinno się zmienić, żeby "Nasza Szkoła" naprawdę była nasza? Co należy zrobić, aby uczniowie i rodzicie zechcieli aktywnie zaangażować się w życie szkoły, mieli poczucie tego, że mają wpływ na to co się w niej dzieje i dobrze się w niej czuli. Właśnie po to, byśmy potrafili odpowiedzieć na to pytanie powstał projekt "Szkoła współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły." Celem projektu jest wzmocnienie współpracy między wszystkimi, którzy tworzą społeczność szkolną. Spróbujmy stworzyć razem szkołę nowoczesną, demokratyczną, a przede wszystkim taką, która będzie źródłem sukcesów, satysfakcji i zadowolenia dla rodziców i ich dzieci - uczniów naszej szkoły.

 

 

Wszystkich Rodziców zapraszamy serdecznie do zabrania głosu w debacie internetowej. Wystarczy kliknąć na poniższy link i wypowiedzieć się w słusznej sprawie. 

 DEBATA NA TEMAT: WSPÓŁPRACA W NASZEJ SZKOLE

 

A oto relacja z tego, jak przebiegała debata w naszej społeczności szkolnej.

DEBATA NAUCZYCIELSKA

Debata nauczyci...

DEBATA UCZNIOWSKA

Debata uczniowi...